[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 1386: Undefined variable: message_row
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 1386: Undefined variable: message_row
vwUP.PL - Bo mój UP to coś więcej niż samochód! • Najlepsze Polskie forum, w całości poświęcone VW UP, Skoda Citigo, Seat Mii.
Strona główna forum Mechanik Układ dolotowy + Wydechowy tłumik w rocznym up cały cały zardzewiały

tłumik w rocznym up cały cały zardzewiały

Problemy z układem wydechowym?
  • Reklama

dawid Avatar użytkownika
Zweryfikowany Użytkownik

Wersja: Move UP!
Silnik: 1.0 60 KM (44 kW)
Kolor: Czerwony
Liczba drzwi: 5-drzwiowa
Rok produkcji: 2013
witam!
Zaniepokoił mnie stan mojego tłumika,
wygląda on jak by przez 20lat stał w wilgotnym klimacie mimo że ma lekko ponad rok - chodzi mi o rdzę.
Przy przeglądzie stwierdzono że "to normalne".
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Reklama

jhosef Avatar użytkownika
Zweryfikowany Użytkownik

Wersja: High UP!
Silnik: 1.0 75 KM (55 kW)
Kolor: Biały
Liczba drzwi: 3-drzwiowa
Rok produkcji: 2012
Województwo: pomorskie
To jest "normalne" bo coraz bardziej bardziewne samochody VW robi.
Jestem fanem marki ale muszę to powiedzieć niestety. Z modelu na model jest coraz gorzej.

Np w moim polo, który powoli dobija do 8 lat wydech wygląda jakby w tym roku z salonu wyjechał. W upie wygląda jak w moim innych samochodzie - Golfie mk2 z 1991 roku :)

Dla pocieszenia dodam, że to była cecha VW, ze wydech się trzymał. Np peugeot 206 wydech opadł po 3-4 latach po wyjeździe z salonu. A jak dobił do 8 to już miał 2 razy robiony na Bosalu :)

W Fiacie po roku czy dwóch wydech dosłownie opadł.

_AS_ Avatar użytkownika
Zweryfikowany Użytkownik

Województwo: wielkopolskie
Inne auto: Honda HR-V
U mnie we Fiacie Bravo z 2000 r tłumik pękł na pół po 9 latach (2009 r). Zamiennik nadaje się już do wymiany (2016 r) choć miał wytrzymać gora 3-4 lata. Auto parkowane było pod chmurką.

UPika tłumik wygląda nieźle (jak będę miał czas to strzelę foto i pokażę) bo oglądałem go jakieś 1,5 miesiąca temu. Choć stoi pod chmurką od nowości.
VW Move UP 1.0 60KM z LPG /2012/

Silnik: 1.0 75 KM (55 kW)
Kolor: Biały
Rok produkcji: 2014
Województwo: mazowieckie
U mnie po 3 latach jedna rdza.

_AS_ Avatar użytkownika
Zweryfikowany Użytkownik

Województwo: wielkopolskie
Inne auto: Honda HR-V
Dziś zaglądałem pod spód autka i po 4 latach tłumik nie wygląda jak "jedna wielka rdza". [:D] Rzekłbym nawet, że trzyma się dobrze. Fotki nie zrobiłem bo nie miałem akutat przy sobie telefonu...
VW Move UP 1.0 60KM z LPG /2012/

Najlepsze forum VW UP!

Powrót do Układ dolotowy + Wydechowy

• Reklama