[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 1386: Undefined variable: message_row
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 1386: Undefined variable: message_row
vwUP.PL - Bo mój UP to coś więcej niż samochód! • Najlepsze Polskie forum, w całości poświęcone VW UP, Skoda Citigo, Seat Mii.
Strona główna forum Handel Zakup, ubezpieczenie, sprowadzenie VW UP! Ubezpieczenie Upa

Ubezpieczenie Upa

Forum dotyczące zakupu, ubezpieczenia i wszystkich spraw związanych z nabyciem UP!
  • Reklama

Post 26 paź 2016, o 17:41

Wersja: Move UP!
Silnik: 1.0 75 KM (55 kW)
Kolor: Biały
Liczba drzwi: 5-drzwiowa
Rok produkcji: 2014
Województwo: mazowieckie
Proszę o informację, gdzie lokujecie ubezpieczenia swoich maluchów. Jak przykładowo kształtują się stawki tak ubezpieczenia OC jak i AC ? Może to być wskazówką, do których ubezpieczycieli kierować zapytania celem wyliczenia składek i którzy ubezpieczyciele są konkurencyjni oczywiście przy porównywalnym zakresie odpowiedzialności.
Ja w listopadzie muszę podjąć taka decyzję.

Reklama

Post 27 paź 2016, o 13:13

Wersja: Skoda Ambition
Silnik: 1.0 60 KM (44 kW)
Kolor: Czerwony
Liczba drzwi: 3-drzwiowa
Rok produkcji: 2012
Początkowo przez 2 lata ubezpieczałem na warunkach specjalnych poprzez dilera, było to ubezpieczenie w Ergo Hestia. Od roku mam w PZU, kończy mi się w grudniu i też będę przeglądał oferty.
Za OC, AC (bez udziału własnego w kosztach i naprawa na oryginalnych częściach), NNW, Auto Szyby, ochronę zniżek (ochrona jest na OC i AC) i jakieś tam Assistance (chyba do 150 km) wyszło trochę ponad 1200zł za rok.
Skoda Citigo Ambition '12, 1.0 60KM + LPG
Obrazek
Obrazek

Post 28 paź 2016, o 07:47

Sprawdziłem aktualną składkę OC u dotychczasowego ubezpieczyciela, Hestii. Masakra, wzrost składki o 29,5 %.

Post 28 paź 2016, o 16:53

Wersja: Skoda Ambition
Kolor: Czerwony
Liczba drzwi: 3-drzwiowa
Rok produkcji: 2012
Wex pod uwagę spadek wartości, ciekawe ile wzrosło jakby AC miało być na taką samą wartość?
Skoda Citigo Ambition '12, 1.0 60KM + LPG
Obrazek
Obrazek

Post 31 paź 2016, o 15:42
matucha Avatar użytkownika
Zweryfikowany Użytkownik

Województwo: wielkopolskie
Inne auto: Skoda Rapid

Ja za pakiet u Dilera w Allianz dałem 900zł w tym roku.
Życie zaczyna się po 100km/h

Post 31 paź 2016, o 15:45

To przyzwoicie. Muszę się tym zainteresować.

Najlepsze forum VW UP!

Powrót do Zakup, ubezpieczenie, sprowadzenie VW UP!

• Reklama