[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 1386: Undefined variable: message_row
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 1386: Undefined variable: message_row
vwUP.PL - Bo mój UP to coś więcej niż samochód! • Najlepsze Polskie forum, w całości poświęcone VW UP, Skoda Citigo, Seat Mii.
Strona główna forum OFF-Topic Hyde Park Odszkodowanie za wypadek

Odszkodowanie za wypadek

Luźne rozmowy, większość bez celu i składu...
  • Reklama

Post 29 lut 2016, o 22:31
argus3 Avatar użytkownika
Zweryfikowany Użytkownik

Wersja: Skoda Active PRO
Czy słyszał ktoś o tym, że można odzyskać odszkodowanie za np. złamanie nogi podczas wypadku samochodowego? Może ktoś się orientuje jak to wygląda?

Reklama

Post 1 mar 2016, o 09:56
zdzichu Avatar użytkownika
Zweryfikowany Użytkownik

Wersja: Move UP!
Silnik: 1.0 60 KM (44 kW)
Kolor: Czerwony
Liczba drzwi: 5-drzwiowa
Rok produkcji: 2015
Województwo: małopolskie
Najprościej skontaktować się z firmą która właśnie uzyskuje różnego rodzaju odszkodowania. Przeważnie jest to uzgadniane procentowo z klientem. Tyle dla Ciebie tyle dla nas, i właśnie walczą o jak najwięcej bo to też ich interes.

Post 7 mar 2016, o 22:57

Silnik: 1.0 75 KM (55 kW)
Kolor: Biały
Rok produkcji: 2014
Województwo: mazowieckie
argus3 napisał(a):
Czy słyszał ktoś o tym, że można odzyskać odszkodowanie za np. złamanie nogi podczas wypadku samochodowego? Może ktoś się orientuje jak to wygląda?

Witam.
Musisz pytanie doprecyzować. Złamanie nogi w jakim wypadku:
1. Kierowałeś sam i uległeś wypadkowi- wtedy odpowiedzialność z tytułu NNW.
2. Ktoś Cię najechał, uderzyłeś w żle zaparkowany pojazd itp - odpowiedzialność z tytułu OC kierowcy sprawcy zdarzenia.
Opisz więcej to będzie można się zastanowić.
Pozdrawiam [sciana]

Post 24 sty 2017, o 14:15
jadam123 Avatar użytkownika
Zweryfikowany Użytkownik

Wersja: White UP!
Kolor: Czerwony
Liczba drzwi: 3-drzwiowa
Rok produkcji: 2011
Województwo: małopolskie

Hej. Podepnę się pod wątek, dla mojej firmy VW UP jest samochodem firmowym i teraz niedługo będzie kończyło się mi ubezpieczenie OC. Czy w ostatnim czasie ktoś dla firm przedłużał OC? Który ubezpieczyciel ma najniższe ceny i nie robi problemów z likwidacją szkody?

Post 27 lut 2017, o 15:55

Kolor: Biały
Rok produkcji: 2014
Województwo: mazowieckie
jadam123 napisał(a):
Hej. Podepnę się pod wątek, dla mojej firmy VW UP jest samochodem firmowym i teraz niedługo będzie kończyło się mi ubezpieczenie OC. Czy w ostatnim czasie ktoś dla firm przedłużał OC? Który ubezpieczyciel ma najniższe ceny i nie robi problemów z likwidacją szkody?

Wyszukiwarka stawek firm ubezpieczeniowych to,,Rankomat,,.
Wstaw dane.

Post 6 kwi 2017, o 13:50
jaccek88 Avatar użytkownika
Nowy

Według mnie właśnie najlepiej udać się do jakiejś firmy która walczy o takowe odszkodowania z tytułu odzyskiwania pieniędzy, mojemu znajomemu się udało z NNW odzyskać.

Najlepsze forum VW UP!

Powrót do Hyde Park

• Reklama