[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 1386: Undefined variable: message_row
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 1386: Undefined variable: message_row
vwUP.PL - Bo mój UP to coś więcej niż samochód! • Najlepsze Polskie forum, w całości poświęcone VW UP, Skoda Citigo, Seat Mii.
Strona główna forum vwUP.pl Nowości i plotki Jazda VW Up! TSI 90KM

Jazda VW Up! TSI 90KM

Wszelkie ciekawostki, nowości, wieści związane z VW UP!
  • Reklama

Post 9 cze 2017, o 17:38
floox Avatar użytkownika
Zweryfikowany Użytkownik

Wersja: High UP!
Silnik: 1.0 60 KM (44 kW)
Kolor: Biały
Liczba drzwi: 5-drzwiowa
Województwo: wielkopolskie

Dzisiaj, dzięki uprzejmości parku prasowego VW na Krańcowej, miałem okazję przejechać się Upikiem z silniczkiem 1.0 TSI 90KM i powiem Wam tylko tyle: śmiga jak złoto, jest o wiele cichszy i dużo mniej "bulgocze".

A tak off topic, przy okazji już wiem jakie auto sobie kupię na emeryturze :-) Będzie to VW T(X) California Ocean, ale to jest temat na odrębną dyskusję i pewnie na innym forum :-)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Pozdrowienia, Flx

Reklama

Post 10 cze 2017, o 11:21

Wersja: Skoda Ambition
Kolor: Czerwony
Liczba drzwi: 3-drzwiowa
Rok produkcji: 2012
Województwo: mazowieckie
Muszę się wybrać na jazdę :) Tylko czy wtedy będę chciał wracać do Citigo... [angel]
Skoda Citigo Ambition '12, 1.0 60KM + LPG
Obrazek
Obrazek

Post 10 cze 2017, o 17:36
floox Avatar użytkownika
Zweryfikowany Użytkownik

Wersja: High UP!
Województwo: wielkopolskie

Nie da się ukryć, że jest różnica, ale również w cenie. FałWiu z tym silnikiem w porównaniu z autkiem mojej żony to różnica jakieś 5000 zł in plus. To już zahacza o co prawda nudne, ale zdecydowanie większe Polo z jakąś tam opcją. No i na tej samej trasie testowej wróciłem ze zużyciem 7.7 l / 100 km w wersji 3d, a tymczasem jeżdżąc na testach wersją 5d z silnikiem MPi wróciłem ze spalaniem 6.7. To tak na pocieszenie :-)
Pozdrowienia, Flx

Post 15 lis 2017, o 09:09
Sanana321 Avatar użytkownika
Nowy

robi pozytywne wrażenie

Post 15 lis 2017, o 09:56

Wersja: Move UP!
Silnik: 1.0 75 KM (55 kW)
Rok produkcji: 2014
Województwo: mazowieckie
Tylko to spalanie przy tak małym samochodzie.Jeździłem w święta nowym Mistubishi Outlander, 110 kM, przy spokojnej jeździe do 100 -110 spalanie na trasie 6,6 l. A komfort nieporównywalny. Coś powinni zrobić w nowej generacji Upów z tym spalaniem.

Najlepsze forum VW UP!

Powrót do Nowości i plotki

• Reklama